Příspěvek

Příspěvek na podporu mořských želv

Projekt Chráníme mořské želvy společně s indonéskou ochranářskou organizací Konservasi Biota Laut Berau (Společnost pro ochranu mořského života v Berau / Association for the Protection of the Marine Life in Berau), chrání 3 ostrovy proti zlodějům želvích vajec v oblasti Berau na Borneu. Od října 2017 projekt nemá stálého dlouhodobého partnera a je závislý na darech jednotlivců a firem. Děkujeme moc za podporu.

Možnosti, jak pomoci:

Adoptujte si želví vajíčko – adopcí želvího vajíčka přispějete k ochraně želví snůšky před ukradením pytláky. Ochranáři vejce přenáší do bezpečí, kde se mohou nerušeně vylíhnout. Adoptovat vejce můžete jednorázově nebo pravidelně. Jedno vejce lze adoptovat za 50Kč.

Adoptujte si želví snůšku – adopcí želví snůšky zachráníte i více než 100 vajec před ukradením pytláky. Ochranáři přenesou vejce do bezpečí a my Vám pošleme fotku. Adoptovat snůšku můžete jednorázově nebo pravidelně 1x měsíčně za 500Kč, v tom případě Vám budeme zasílat i fotografie mláďat z Vámi podpořené snůšky. Nemůžete snůšku pravidelně adoptovat sami? Zkuste k pravidelné adopci želví snůšky přesvědčit rodinu či kolegy nebo svou třídu ve škole, při 25 žácích ve třídě se jedná zhruba jen o 20Kč měsíčně na žáka.

Adoptujte si ochranáře na týden – jeden ochranář za týden přemístí zhruba 28 snůšek, to znamená
2 800 vajec zachráněných před pytláky. Dejte malým želvám šanci na vylíhnutí. Adoptovat ochranáře na týden si můžete za 1500Kč. Zašleme Vám fotku Vašeho ochranáře s jeho životním příběhem a fotografiemi z přemísťování snůšek.

Zde najdete Kdo želvy chrání , další profily ochranářů budou přibývat..

Adoptujte si ochranáře na měsíc – za měsíc ochranář dokáže zachránit i více než 120 snůšek. Adopcí ochranáře na měsíc tedy zachráníte až 12 000 vajec, ze kterých se mohou vylíhnout mláďata, která se bezpečně dostanou do moře. Plat jednoho ochranáře na měsíc je 5000Kč, pro jednoho se to zdá jako hodně peněz, ale pokud si ochranáře adoptujete jako škola či organizace, věřím, že to pro Vás nebude problém. Zkuste přesvědčit spolužáky nebo kolegy. Ideální je, pokud ochranáři zajistíte plat na každý měsíc, pomůžete nám tak stabilizovat náš projekt a velmi tak přispějete k ochraně mořských želv. Budeme Vám posílat novinky z činnosti ochranářů a dostanete od nich i vlastnoručně vyrobený dárek.
Moc nám pomůže, pokud informujte o možnosti přispět na ochranu mořských želv i lidi ve Vašem okolí, věřím, že společně pomůžeme víc než sami. Děkuji Vám moc za pomoc se záchranou projektu. Velmi si Vážím Vaší pomoci

Přispějte libovolnou částkou na číslo transparentního účtu číslo účtu je 2101346384/2010. Každá jednotlivá pomoc je jako kapka a právě z kapek je tvořeno moře, každá pomoc se počítá, protože dohromady můžeme pomoci hodně.

Za každý dar po požádání (kontaktujte mě na hanka.sauria@seznam.cz) obdržíte darovací smlouvu, která Vám umožní uplatnit dar jako tzv. odčitatelnou položku od základu daně v rámci daňového přiznání či ročního zúčtovaní daně u zaměstnanců. Snad i to pomůže. Děkujeme

 

 Podpora pomocí Darujme.cz

Podpořte MořskéŽelvy.cz pomocí aplikace Darujme.cz od Nadace VIA

PayPal

Přispějte pomocí platby přes PayPal na projekt MorskeZelvy.cz. Každá koruna pomůže! Děkujeme.

 


 

 

Děkujeme,
Hana Svobodová

Seznam stálých podporovatelů naleznete zde http://www.morskezelvy.cz/projekt-podporuji/. Děkujeme za pomoc i jednorázovým dárcům.